Kroonschijf delft het onderspit tegen PDC Putten

Maandag 9 december 2024

EDE – In de zesde ronde van de Gelderse clubcompetitie heeft PDC Putten goede zaken gedaan. De Kroonschijf moest de eer uit handen geven. In Ede werd door Putten met 9-3 gewonnen waarbij de helft van de partijen werd gewonnen en de andere helft uitliep op remise.

Openingstreffer

Met de openingstreffer van Henry Kieft tegen Karel Jochemsen pakte PDC Putten de voorsprong [0-2]. Op de andere borden zag het ondertussen ook goed uit voor PDC en dat kwam uit: Serge Visser bereikte remise tegen de aanzienlijk hoger ingeschaalde Aart Jochemsen [1-3].

Teamoverwinning

Herman Cousijnsen deed er een schepje bovenop door Arjen Teunissen te verslaan [1-5]. Wim van den Berg bereikte een goede remise tegen Jan Aalderink [2-6]. De eer was aan teamleider Henk Timmer die won van Erwin Jochemsen en daarmee de teamoverwinning veiligstelde [2-8]. De laatste uitslag was de remise tussen Peter Frans Koops en Frans Elbertsen [3-9].

Middenmoot

De Kroonschijf speelde inmiddels de vijfde ronde en kon de plaats in de middenmoot niet handhaven met drie punten. Na vier rondes heeft PDC Putten vier punten en daardoor inmiddels wat steviger in de middenmoot. Met nog een paar rondes te gaan hopen we nog een omkeer te maken en hoger te eindigen.

Klasse: 1e klasse B Ronde: 6

Kroonschijf Ede     PDC Putten  39Bord
 Karel Jochemsen (825) Henry Kieft (924)02 1
 Frans Elbertsen (876) Peter Frans Koops (1164)11 6
 Erwin Jochemsen (957) Henk Timmer (1050)02 5
 Arjen Teunissen (707) Herman Cousijnsen (904)02 3Partij
 Jan Aalderink (880) Wim van de Berg (684)11 4
 Aart Jochemsen (1009) Serge Visser (846)11 2